Kalite Belgelerimiz

Seçkin Kablo olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızla, sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, ürün kalitesinin sürekliliğini sağlayan, sürekli iyileştirmeyi amaçlayan, kaynakların verimli kullanılmasını sağlayan, doğaya ve insan hayatına saygı duyan, eğitim programları ile çalışanlarımızın yetkinliğini sürekli olarak geliştirmeyi ve işlerimizi yürütürken çalışanlarımızın etkin katılımını sağlamayı hedefleyen bir kalite politikası uygulamaktayız.

Sürekli iyileştirmeyi hedefleyen kalite politikamız dahilinde; AX ERP yazılımı ile satın alma, planlama, üretim, satış, depolama ve müşteri ilişkileri süreçleri takip edilmektedir. Bu yazılım, etkili planlama ve maliyet yönetimine büyük katkı sağlayan ICRON yazılımı ile daha da güçlendirilmiştir. Kullandığımız programlar toplam kalite kontrol için kolay, hızlı, hatasız kontrol ve kayıt sağlar. Diğer yandan, müşteri şikayetleri QDMS (Quality Document Management System) uygulaması ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması için, aksiyon yönetimi ile süreçler yönetilmektedir.

Modern test ekipmanlarıyla donanmış laboratuvarlarımızda üretim anında ve sonrasındaki tüm testler yapılabilmektedir. Korozif gaz ölçümü, duman yoğunluğu testleri, yangına dayanıklılık testleri, UV direnci, oksijen indeksi, yağ direnci testleri, tarama faktörü, toksik indeks, soğuk / sıcak dirençler, CPR yangın testleri, fiziksel ve diğer elektrik testleri gibi birçok testi kendi laboratuvarlarımızda yapmaktayız.

Seçkin Kablo olarak, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti için 72 saat içinde müşteri şikâyetlerine cevap vermeyi taahhüt etmekteyiz. Dünyanın her yerindeki Seçkin Kablo kullanıcıları üretimden kaynaklı hasarlara karşı 10.000.000 €’ya kadar sigortalıdır.

Tüm bu faaliyetleri sahip olduğumuz, ISO9001:2015, ISO14001:2015, ISO18001:2014, ISO 50001:2018 ve ISO 27001:2013 kalite yönetim standartları ile sağlamaktadır.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).